پروژه سایت ارم موزیک
Click Here
Previous slide
Next slide

اطلاعات پروژه :

درباره پروژه پیاده سازی و طراحی سایت ارم موزیک

سایت ارم موزیک یک وب سایت پخش آنلاین موزیک و دانلود هست که با کد نویسی اختصاصی طراحی شده است، قالب اصلی این سایت کاملا ریسپانسیو بوده و کد نویسی های لازم جهت توسعه سایت نیز انجام شده .

یکی از ویژگی های بسیار مهم و جذاب این پروژه، پیدا کردن و جستجوی موزیک و ها و انتشار آن در سایت است، مدیر وب سایت با استفاده از پنل کاربری طراحی شده توسط تیم باما می تواند به امکانات لازمه دسترسی پیدا کنم

دسترسی لیست خوانندگان و هنرمندان در این سایت بسیار راحت بوده و در منوی کناری سایت وجود دارد و کاربر به راحتی می تواند آرتیست مورد علاقه خود را انتخاب کند.

ربات دریافت موزیک و تمام اطلاعات آهنگ + انتشار در سایت

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که این سایت دارد و کاربران بسیار از این امکان استفاده می کنند، متن آهنگ ها است ، این متن ها توسط یک ربات توسعه یافته درج می شوند، علاوه بر متن رباتی که توسط تیم باما ساخته شده میتواند تمامی اطلاعات و مشخصات یک موزیک را استخراج کند و آن را در اختیار مدیر وب سایت قرار دهد.

سیستم درج اطلاعات و جزییات موزیک در این سایت توسعه داده شده که با استفاده از آن مدیر سایت می تواند به و با سرعت خیلی بیشتری موزیک های جدید را پیدا و آپلود کند.

 

مشخصات فنی سایت ارم موزیک