بهبود رتبه سایت با خدمات سئو حرفه‌ای

آیا می‌خواهید ترافیک و مشتریان بیشتری جذب کنید؟ با سئو حرفه‌ای ما، به اهداف خود دست پیدا کنید

شرکت هایی که باما همکاری دارند

شرکت‌هایی که باما همکاری دارند، نشانه‌ی تضمین کیفیت و اعتماد به تیم باما هستند

مزیت های سئو کردن سایت چیست ؟

افزایش مشتریان و فروش

با بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو، افزایش احتمال کلیک و ورود کاربران به سایت شما را زیاد می‌کنید. این به تبدیل بیشترین تعداد بازدیدها به مشتریان و افزایش فروش کمک می‌کند.

پیشی گرفتن از رقبا

اگر رقبای شما سایت‌های بهینه‌سازی‌شده دارند و شما ندارید، احتمالاً رقابت را در بازار از دست خواهید داد. با سئو، می‌توانید رقبا را پیشی بگیرید و در بازار رقابتی به برتری دست پیدا کنید.

افزایش اعتبار و اعتماد

وقتی سایت شما در نتایج جستجو بالاتر ظاهر می‌شود، کاربران به طور طبیعی به آن بیشتر اعتماد می‌کنند. افزایش اعتبار در میان مخاطبان و همچنین در میان موتورهای جستجو (مانند گوگل) می‌تواند به نفع کسب‌وکار شما باشد.

مراحل انجام پروژه

کسب و کار شما چه مراحلی طی می کند ؟

ما از ابتدای مسیر با شما همراه هستیم و قدم به قدم با ارائه گزارشات و مشاوره ها به پیشبرد کسب و کار شما کمک می کنیم

مرحله 1

تدوین نقشه راه و استراتژی سئو

تدوین نقشه راه و استراتژی سئو" به معنای برنامه‌ریزی دقیق برای بهینه‌سازی وب‌سایت شما به منظور افزایش رتبه در موتورهای جستجو است. این فرآیند شامل تحلیل کلمات کلیدی، مطالعه رقبا، تعیین اهداف، ایجاد محتوا با کیفیت، بهبود بنیان فنی سایت و اجرای استراتژی‌های طراحی شده برای دستیابی به اهداف سئو می‌شود. این رویکرد تضمین می‌کند که وب‌سایت شما بهینه و موثر در جذب ترافیک و مشتریان شود.

مرحله 2

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به اصطلاح بهینه‌سازی دقیق و تخصصی عناصر فنی و ساختاری وب‌سایت برای بهبود رتبه در موتورهای جستجو اطلاق می‌شود. این عناصر شامل بهینه‌سازی کد منبع، سرعت بارگذاری صفحات، ساختار URL، فایل‌های robots.txt و sitemap.xml و دیگر جنبه‌های فنی وب‌سایت می‌شود. سئو تکنیکال به افزایش نمره سایت در موتورهای جستجو و بهبود تجربه کاربری کمک می‌کند.

مرحله 3

سئو داخلی (on page)

سئو داخلی به بهینه‌سازی عناصر داخلی وب‌سایت اشاره دارد. این شامل بهبود محتوا، ساختار لینک‌ها، استفاده از کلمات کلیدی مناسب، بهینه‌سازی عناصر HTML و سایر تغییرات داخلی برای افزایش رتبه و ترافیک سایت در موتورهای جستجو می‌شود. سئو داخلی برای ارتقاء قابلیت دیده شدن وب‌سایت در نتایج جستجو و بهبود تجربه کاربری اهمیت دارد.

مرحله 4

سئو خارجی (off page)

سئو خارجی به اعمال تغییرات و بهینه‌سازی‌هایی بر روی منابع خارجی وب‌سایت شما اشاره دارد. این شامل ایجاد بک‌لینک‌های کیفی از سایت‌های دیگر، شرکت در رسانه‌های اجتماعی، نوشتن مطالب مهم و منتشر شدن در وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های دیگر می‌شود. سئو خارجی به بهبود شناخت و اعتبار سایت شما در دید موتورهای جستجو و افزایش ترافیک از منابع خارجی کمک می‌کند.

خدمات سئو در تیم باما

شما می توانید توانایی و رویکرد ما را در ارائه خدمات سئو به کسب و کار خودتان ببینید 

بک‌لینک سازی استراتژیک

توانایی ایجاد بک‌لینک‌های کیفی و معتبر از منابع خارجی به سایت مشتری که به بهبود رتبه در موتورهای جستجو کمک می‌کند.

پژوهش کلمات کلیدی

توانایی انجام تحقیقات دقیق در مورد کلمات کلیدی مرتبط با صنعت و کسب‌وکار به منظور استفاده بهینه از آن‌ها در محتوا و استراتژی سئو.

تولید محتوای با کیفیت

ایجاد محتواهای متنوع و ارزشمند که به مخاطبان مفید و جذاب باشد و همچنین به کلمات کلیدی هدف اشاره کند.

ارائه گزارشات مفهومی

توانایی تولید گزارشات دقیق و مفهومی که نتایج کارها و پیشرفت در سئو را نشان دهد.

از ما مشاوره بگیرید ...

ما به شما کمک می‌کنیم تا راهکارهای بهینه‌سازی و توسعه کسب‌وکارتان را شناسایی کرده و بهبود بخشید. ما به شما کمک می‌کنیم تا مسیر درست را برای رشد و موفقیت خود انتخاب کنید. از این فرصت برای مشاوره با ما بهره ببرید و به سوالات خود پاسخ پیدا کنید

نمونه پروژه های تیم باما

نظرات مشتریان را بخوانید

هدف هر کسب و کاری جلب رضایت مشتریان از خدماتی که ارائه می دهند است ، تیم باما همیشه در تلاش است تا با مشتریان یک تعامل صمیمی و رضایت بخش داشته باشد

فارسروید فارسروید

فارسروید

وب سایت دانلود اپلیکیشن

چندین ساله که افتخار آشنایی با مجموعه تیم باما رو دارم، بعد از اینکه پشتیبانی و توسعه سایت فارسروید به تیم باما سپردم پیشرفت چشمگیری در کاهش حجم مصرف منابع و بهینه سازی سایت و همچنین افزایش رتبه در گوگل رو داشتم

فارسروید
رازبان حساب رازبان حساب

رازبان حساب

مدیر مجموعه رازبان حساب

مجموعه ما از گروه تیم باما متشکر است به خاطر همکاری و مشارکت در پروژه رازبان حساب، تجربه ما با تیم باما یک تجربه دوستانه و پر از تعاملات فنی بود

رازبان حساب
پت پرس پت پرس

پت پرس

خدمات حیوانات خانگی پت پرس

تحولی که سیستم اختصاصی تیم باما برای پت پرس ایجاد کرد واقعا باعث پیشرفت مجموعه ما شد ، از سیستم سمت دام پزشک که خیلی به ما کمک کرد تا حرفه ای بودن وب سایت و رضایت مشتریان ما

پت پرس
سایت ارم موزیک سایت ارم موزیک

سایت ارم موزیک

رسانه پخش و دانلود آهنگ

ایده ای که تیم باما برای وب سایت ما اجرایی کرد، مسیر پیشرفت سایت ما رو چندین برابر تقویت کرد، با رباتی که خودش همه ی اطلاعات موزیک رو در کم تر از یک دقیقه پیدا میکنه واقعا مدیریت سایت رو لذت بخش میکنه

سایت ارم موزیک

سوالات متداول مشتریان

در این بخش سوالاتی که برای بسیاری از کاربران پیش می آید را نوشته ایم ، این سوالات می تواند به شما کمک کند .

مدت زمانی که برای دیدن نتایج سئو نیاز است، به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی‌توان به طور دقیق یک تایم‌لاین مشخص برای همه موارد ارائه داد. اما تعدادی از عواملی که بر مدت زمان تا دیدن نتایج سئو تاثیر دارند عبارتند از: وضعیت فعلی وب سایت - رقابت در صنعت - کلمات کلیدی هدف - استراتژی سئو- سابقه وب سایت

سئو به معنای بهینه‌سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) است. این یک روش استراتژیک است که برای افزایش رتبه و نمایش وب‌سایت شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی اهمیت دارد. سئو با ترکیب عوامل مختلفی مانند محتوا، ساختار وب‌سایت، بک‌لینک‌ها و عوامل فنی به بهبود موقعیت و رتبه وب‌سایت شما در نتایج جستجو کمک می‌کند.

سئو داخلی (On-Page SEO): بهبود و بهینه‌سازی عوامل داخلی وب‌سایت مانند محتوا، تگ‌ها، و ساختار صفحات برای جلب توجه موتورهای جستجو و افزایش رتبه در نتایج جستجو.

سئو خارجی (Off-Page SEO): افزایش اعتبار وب‌سایت شما از طریق لینک‌های ورودی (بک‌لینک‌ها)، حضور در رسانه‌های اجتماعی، و تعامل با دیگر وب‌سایت‌ها و منابع آنلاین برای بهبود موقعیت و نمایش در نتایج جستجوی موتورهای جستجو.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید