پروژه طراحی سایت و توسعه اپلیکیشن دستیار پزشکی مامک

اطلاعات پروژه :

درباره پروژه توسعه و طراحی سایت دستیار پزشکی مامک بخوانید

وب سایت / وب اپلیکیشن مامک جهت کمک کردن و راهنمایی مادران برای پرورش فرزندان خود هست، این اپلیکیشن مانند یک دستیار همیشه در کنار مادران هست و می توانند هر سوالی که دارند رو از وب اپلیکیشن مامک بپرسند.

دستیار مجهز به هوش مصنوعی در پروژه طراحی وب اپلیکیشن مامک

هوش مصنوعی این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده و این از حجم بالای کمک رسانی و پاسخگویی به کاربران شکل میگیرد، هوش مصنوعی در زمینه های مختلفی مانند افزایش اطلاعات و سهولت در انجام دادن کار ها میتواند همراه و همیار انسان ها باشد، داده های هوش مصنوعی کاملا بروز هستند و درصد خطای پایین تری دارد، اما هنوز ظرفیت بیشتری برای توسعه دادن دارد.

هوش مصنوعی می تواند با شما ارتباطی مفید و سازنده داشته باشد،به عنوان مقال قابلیت تشخیص احساسات و رفتار دارد و متوجه احوالات شما می شود.

کاربرد هوش مصنوعی در اپلیکیشن مامک

هوش مصنوعی که در پروژه دستیار پزشکی مامک به کار رفته است، بر اساس دیتا های وزارت بهداشت و اطلاعات نظام پزشکی که تعریف شده است فعالیت می کند، بنابر این کاملا بومی سازی شده و مناسب استفاده مادران ایرانی است.

پاسخگویی سریع به سوالات فوری

گاهی اوقات منتظر ماندن برای دریافت پاسخ از اپراتور ها بسیار زمان بر و حوصله سر بر است، اما با پیشرفت فناوری هوش مصنوعی کاربران میتوانند خیلی سریع پاسخ سوالات خود را مشاده کنند و دیگر منتظر دریافت پاسخ نباشند.

این کار می توانند کاربر را از پیش آمدن خطرات احتمالی بر اثر نداشتن دانش کافی نجات دهد و با پرسیدن هر سوالی از هوش مصنوعی مامک پاسخ مناسب خود را دریافت کند و سپس تصمیم مناسبی برای برای خود یا فرزند خود بگیرید.

تحلیل داده های هر کاربر

کاربران هنگامی که از هوش مصنوعی وب اپلیکیشن مامک سوالات خود را می پرسند،تمامی اطلاعات و حالت های سلامتی و روحی، اطلاعات وصعیت جسمانی در حافظه هوش مصنوعی ذخیر می شود، این کار بسیار کاربردی است زیرا هوش مصنوعی دیگر شما را کاملا می شناسد و میتواند بهترین توصیه ها را مخصوص شما و فرزند شما ارائه دهد ، در اینجا هوش مصنوعی مانند یک پزشک شخصی در کنار شما حضور دارد.

پروفایل کاربری پیشرفته دروب اپلیکیشن دستیار پزشکی مامک

داخل این اپلیکیشن به کاربران امکانات بسیاری ارائه می شود، این امکانات شامل پرونده پزشکی، دریافت نوبت از پزشک مورد نظر خود است و همچنین کاربران می توانند وضعیت جسمی را در قسمت پروفایل مشاهده کند، این امکان که کاربران همیشه بتوانند وضعیت جسمانی خود را برسی کنند، بسیار در روند بارداری و پرورش فرزند کمک می کند تا همیشه تصمیمات درست و مناسبی بگیرند.

مجله تخصصی مامک، افزایش دانش فرزند آوری و حفظ سلامتی

بدست آوردن و کسب دانش در هر زمینه ای به ما بسیار کمک می کند که با مسائل بهتر مواجه شویم و بتوانیم مشکلات و موانع را کنار بزنیم و به سوی پیشرفت در آن زمینه حرکت کنیم.

مجله تخصصی سایت دستیار پزشکی مامک به کاربران اطلاعات فراوانی در جهت حفظ سلامتی، فرزند آوری، بهبود و درمان است.در این مقالات مواردی همچون لاغری پس از زایمان، و تغذیه سالم در دوران شیردهی ذکر شده است.

مشحصات فنی سایت مامک - وب اپلیکیشن مامک

ویژگی های سایت مامک - mamakapp