پروژه طراحی و بهینه سازی سایت پیام باما
Previous slide
Next slide

اطلاعات پروژه :

درباره پروژه طراحی سایت پیام باما

وب سایت پیام باما یک بستر جهت ارائه خدمات مخابراتی و ارسال پیامک، ارسال انبوه پیامک از خط های خدماتی است که به شکلی مناسب به مشتریان خود این خدمات را ارائه می دهد .

افزونه اختصاصی این وب سایت به صاحبان کسب و کار این اجازه را می دهد که بر روی سرویس ها و وب سایت های خود به راحتی و بدون دردسر این پلاگین را نصب و راه اندازی کنند تا به آسانی بتوانند ارسال پیامک را شروع کنند

سازگاری پنل پیامکی پیام باما با وردپرس تایید شده است و صاحبان فروشگاه های ووکامرسی هم به راحتی میتوانند از خدمات شرکت پیام باما استفاده کنند و بهره ببرند.

صفحات این وب سایت به شکلی مناسب تفکیک شده اند که کاربر بتواند دسترسی سریع تری به خدمات و اطلاعات این وب سایت داشته باشد.

در دسته بندی تعرفه ها 3 لندینگ پیج یا همان صفحات فرود پیاده سازی شده اند، لندینگ های خرید پنل پیامکی و تعرفه ها، لندینگ تعرفه خطوط سامانه پیامکی و امکانات پنل پیامکی، از لندینگ های مهم هستند که توسط تیم باما طراحی و اجرا شده اند

همچنین در ادامه پیاده سازی صفحات مهم یک وب سایت باید به صفحه تماس باما، درباره ما، و صفحه معرفی مشتریان اشاره کرد .

یک وب سایت خدماتی باید یک تب مخصوص خدماتی که ارائه میدهد ایجاد کند، در پیام باما مشتریان می توانند از تب وب سرویس خدماتی که پیام باما ارائه می دهد سرویس های خدمات را مشاهده کنند.

در این بخش 3 لندینگ پیاده سازی شده است که می توان به صفحه افزونه های پیامکی، وب سرویس سامانه پیامکی ، و افزونه اختصاصی پیام باما اشاره کرد.

خدماتی که به پیام باما ارائه دادیم

جزییات فنی سایت پیام باما