پروژه سایت پت پرس | سایت خدمات حیوانات خانگی petpors
Previous slide
Next slide

اطلاعات پروژه :

درباره سایت خدمات حیوانات خانگی پت پرس بخوانید

سایت پت پرس یک بستر مناسب برای آموزش، مشاوره، دریافت برنامه های غذایی برای حیوانات خانگی است.

طراحی سایت petpors توسط تیم باما صورت گرفته است، همچنین همکاری ما با پت پرس فقط به طراحی سایت ختم نشد و ما باز هم در زمینه بهینه سازی وب سایت و پیاده سازی سیستم ارتباط با مشتریان همکاری داشتیم.

در این سایت صفحات لندینگ مختلفی به صورت حرفه ای طراحی و اجرا شده اند، ما در طراحی پت پرس از یک مدل رنگ بندی خاص با پالت رنگی مناسب استفاده کرده ایم، همچنین تصاویر وکتور توسط گرافیست های تیم باما به صورت اختصاصی برای این سایت استفاده شده است .

سایت خدمات حیوانات خانگی پت پرس با سیستم مدیریت محتوا وردپرس ایجاد شده است و همچنین از پلاگین ووکامرس جهت فروش دوره ها و فیلم های آموزشی استفاده شده.

خدماتی که برای سئو سایت پت پرس انجام داده ایم شامل بهینه سازی اولیه وب سایت مانند پیدا کردن و آنالیز کلمات کلیدی و بعد نصب ابزار های سئو داخل سایت مانند yoast seo جهت برسی بیشتر صفحات و محتوا ها، سپس به تولید محتوا در وبلاگ وصفحات پرداختیم 

وب سایت هایی که تیم باما ایجاد می کند از نظر سرعت بالا بسیار خیره کننده است، این سرعت مناسب و بهینه بودن در کاهش زمان کاربر تا نمایش وب سایت یکی دیگر از علل های افزایش رتبه سئو سایت پت پرس است

خدمات تیم باما در طراحی سایت و بهینه سازی، سئو پت پرس