همکاری و مشارکت در طراحی سایت فروشگاهی پوشاک شبستری
Click Here
Slide Heading
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Click Here
Previous slide
Next slide

اطلاعات پروژه :

همکاری و مشارکت در توسعه سایت پوشاک شبستری

وب سایت فروشگاهی شبستری یک سایت پوشاک مردانه است که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی شده است این وب سایت بعد از راه اندازی و گسترش بازار خود به سیستم و پلاگین های اختصاصی نیاز پیدا کرد .

آغاز همکاری با پوشاک شبستری :

با احساس نیاز وب سایت به پیاده سازی سیستم های حرفه تر و پلاگین های اختصاصی همکاری تیم باما در توسعه و طراحی سایت با فروشگاه پوشاک شبستری رقم خورد .که این همکاری دستاورد های مطلوبی برای افزایش امکانات سایت، افزایش فروش و تجربه کاربری بهتر شده است.

سیستم ست کردن لباس ها

این سیستم توسط تیم باما توسعه داده شد و کارکرد این بخش در سایت به گونه ای است که کاربران میتوانند ست های مورد نظر ببینید و همه آن ها را در یک صفحه مورد برسی قرار دهند، سپس در همان صفحه کاربران میتوانند آیتم های مورد نظر خود را ب صورت ست شده و یا حتی جداگانه خریداری کنند .

اطلاعاتی درباره وب سایت پوشاک شبستری داشته باشید

طراحی اصلی این سایت با صفحه ساز المنتور می باشد ،اما بخش هایی از این سایت که نیاز به کد نویسی و توسه اختصاصی داشته است توسط برنامه نویسان تیم باما پیاده سازی شده اند، بخش وبلاگ این وب سایت فعال و پویا است که این بدین منظو است که فروشگاه شبستری یک سایت فعال و در حال توسعه است که به پیشرفت خود و بهبود رتبه در گوگل اهمیت می دهد.

اطلاعات فنی سایت فروشگاهی پوشاک شبستری

ویژگی های وب سایت شبستری